Karel Chytrák


Rytíři červeného draka

    

Poslední prosincový (slunovratový) pozdrav skrze mě a Anabela a těším se na leden.

OT: ……odkiaľ som ,meno mojej duše a ake je moje poslanie?

Odpověď od Strážce An-ab-el (a) a Kristaaa-el:

Drahý, rytíři červeného draka, je zapotřebí především vyřešit tvůj smutek, který se tě drží a máš ho v srdci. Propustit všechny ty okovy, které tě svazují a osvobodit se. Sám si se uvěznil v jakési kleci a držíš se mříží pevně, a nechce se ti ven. Je to pro tebe bezpečné, zavřít se, uvěznit se a předstírat, že nejsi. Snažíš se nebýt.

To není tvá cesta a moc dobře to víš. Jsi členem vesmírného řádu, kterému se říká Rytíři červeného draka. Tento řád má na starosti udržovat pořádek v galaktickém prostředí, střeží tajné „chodby, vstupy“ do jiných časoprostorů a je neustále ve střehu. Asi si teď říkáš, co teda mám dělat na Zemi, proč jsem sem přišel? Tady na Zemi je to stejné. Jsou zde také vstupy, které je potřeba střežit a svou esencí chránit. Zatím to nemáš ve vědomí, vše se ti v pravý čas ukáže. Nejprve se osvoboď z té klece, a pak vyjdi ven a pomocí svého pomocníka, červeného draka, se vydej na cestu. Můžeš si ho kdykoliv přivolat a on už tě povede.
Tvým posláním je být rytířem… tedy čest, odvaha (zde máš rezervy) a postřeh jsou tvými dary. Pocházíš z velmi dalekého místa, je to taková červeno-růžovo-hnědá mlhovina blízko Galaktického středu. Putoval jsi časoprostorem a hledal vhodné příležitosti k svému vývoji, až si dostal informace o Matce Zemi a jejím procesu. Uvítal si možnost vtělit se částí své esence na Zem a spolupodílet se na Vzestupu.

Býváš osamocený, lidé ti nerozumí, přijdeš jim tvrdý a bezcitný, ale není to pravda. Jen sis nastavil určité obranné mechanismy, abys zde přežil. Toto můžeš však začít pozměňovat, radost do tvého srdce jistě zpět zavítá. Pak z osamělého poutníka stane se bavič společnosti a dobrý společník.

Tvé jméno je Ro-sk-en-uk, vlastně jde o zvuk. Nejvíce ho ucítíš, když ho uslyšíš. Tvá forma je veliká, převeliká /nyní máš tělo mnohem menších rozměrů…smích/ a sám by ses sebe lekl, takže není třeba zatím více sdělovat. Nebudeš-li vědět kudy kam, zavolej mě, mé jméno znáš.

Drž se rytíři svého plánu a z cesty neustupuj.

Denisa Celesta Pertlová Kralovičová
www.celesta.cz

 

Zdroj: FB Denisa Celesta Kralovičová


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0024:00:00